سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
 تعداد کل بازدید : 1050490

  بازدید امروز : 77

  بازدید دیروز : 167

iranonco

 
من پیشواى مؤمنانم و مال پیشواى تبهکاران [ و معنى آن این است که مؤمنان پیرو منند ، و تبهکاران پیرو مال چنانکه زنبوران عسل مهتر خود را به دنبال ] . [نهج البلاغه]
 
نویسنده: عمو فرید ::: سه شنبه 89/8/11::: ساعت 9:16 صبح

سلام؛

بر سر آنم که گر ز دست بر آید      دست به کاری زنم که غصه سر آید

خواننده گرامی به وبلاگ « پرستار سرطان » خوش آمدید.

مطالب این وبلاگ با هدف آموزش همگانی و افزایش دانش و مهارت پرستاران دانشجو و دانشجویان پرستاری طراحی شده است.

نگارنده از سال 1378 تا کنون بطور مستمر در این شاخه به عنوان پرستار مشغول به کار و مطالعه جدی بوده و مصمم است به یاری خداوند تا روزی که بر این کره خاکی توان در بدن دارد بدین کار مشغول باشد.

امید است در اینده با تبدیل این وبلاگ به سایت مشکل آرشیو بندی و دسترسی یه مقالات حل شود ، ولی تا آن زمان شما خواننده عزیز می توانید با مرجعه به لینکهای مربوط به « آرشیو یادداشتها » مقاله های مورد نظر را یافته و مطالعه بفرمائید.

در صفحه اصلی وبلاگ به دلیل مشکل سرعت اینترنت در ایران سعی شده است حجم پائین نگه داشته شود تا هنگام باز شدن اختلال ایجاد نشود. اگر شما مایل هستید از آخرین مطالب اضافه شده استفاده بفرمائید  می توانید در خبر نامه وبلاگ عضو شوید تا از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود.

تا جایی که مقدور بود منبع مقالات ذکر شد. بنده اصرار دارم مطالب از منابع معتبر علمی تهیه ، ترجمه و ارائه شود، بنابراین در کنفرانسها و سمینارها قابل استفاده است و قطعا باعث افتخار اینجانب ، اما فکر میکنم با وقت و انرژی که برای مطالب میگذارم این حداقل حق من باشد که از طریق ایمیل در جریان قرار بگیرم و استفاده کننده بزرگوار بعد از پاسخ بنده و ذکر منبع مبادرت به این کار بفرمایند.

گاهی در مقالات از نگارش عامیانه استفاده شده است ، هدف ایجاد لحن دوستانه برای ارتباط موثر تر با مخاطب عزیز بود و امیدوارم حمل بر بی توجهی به نگارش علمی و مستند نگردد.

در صورتی که سوالی در ضمینه سرطان داشتید مشعوف خواهم شد از طریق ایمیل ارسال بفرمائید.

در پایان مطالب وبلاگ را تقدیم میکنم:

            به پدر و مادر عزیزم؛

            که به من آموختند ، آموختن بزرگترین رسالت انسان در هبوط است.

  

           به همسر مهربانم ؛

          که میدانم شریک خستگی های یک پرستار بودن صبری وصف ناشدنی نیاز       دارد.

  

         به بیماران عزیز بخش های سرطانی وطنم؛

         که تحمل درد کوچکترین مشکلیست که با آن دسته و پنجه نرم میکنند.

  

        به دوستان و بستگان بیماران سرطانی؛

        که خداوند امید را چون چراغی در دلشان بر افروخت تا به خود نزدیکتر سازد.

 

 خواننده گرامی سلام ؛ 

با تواضع و ادب ...سایت "ایران انکو" پیرامون موضوعات سرطان به قلم نگارنده  افتتاح شد .

بازدید ، نظرات و نوشته های شما دلگرمی بخش خواهد بود.

ایران انکو

از دوستان عزیز و محترم سایت www.parsiblog.com هم که چنین فرصتی را برایم فراهم ساختند تا بتوانم خدمتی انجام دهم صمیمانه سپاسگذارم.


 
 
 
 

موضوعات وبلاگ

مطالب عمومی و تخصصی درباره سرطان

 RSS 
 

لوگوی دوستان

 

درباره خودم


iranonco

عمو فرید
این وبلاگ حاوی مطالب عمومی و تخصصی مرتبط با مراقبت از بیماران سرطانی است. ا
 

حضور و غیاب

 

فهرست موضوعی یادداشت ها

پیشگیری از سرطان[6] . خاطرات[4] . داروهای شیمی درمانی[4] . تهوع و استفراغ[3] . ویژه پرستاران[3] . عوارض شیمی درمانی[2] . سرطان[2] . شیمی درمانی[2] . مدیریت مشکلات خونی[2] . مدیریت مشکلات خونی در سرطان[2] . پاسخ به نامه ها[2] . افت گلبول سفید در بیماران سرطانی و عفونت[2] . افت گلبولهای سفید در بیماران سرطانی . اقدامات پرستاری در نشت دارویی . اقدامات درمانی در نشت . انواع سرطان . ایمنی درمانی . تاکسانها . تاکسوتر . تاکسول . تب . ترکیبات پلی فنلی . تشخیص زود هنگام سرطان سینه . CA-125 . آسیبهای روحی بیمار سرطانی . آشنایی ب داروهای شیمی درمانی . آلوپسی . آلودگی هوا و سرطان . آماده سازی دارو های شیمی درمانی . آمار سرطان در ایران (سال 1391) . آنتی اکسیدانها . آنفلوآنزا و سرطان . اثرت جانبی شیمی درمانی . اربیتاکس . ارزیابی سینه ها از نظر سرطان . افت گلبول سفید . افت گلبول سفید در بیماران سرطانی . پرسش و پاسخ . پیشگیری از بیماری . توصیه های روانشناسی . خاطرات سرطان . خشکی و زخم دهان در بیماران سرطانی . داروهای خواکی شیمی درمانی . درمان ارگانیک . درمان جدید سرطان سینه . درمان سرطان پروستات . درمان سرطان سینه . راهنمای افت گلبول سفید در بیماران سرطانی . رقیق سازی . ریزش مو و شیمی درمانی . نشت دارویی . نعناع . نوتروپنی . طب سنتی ایران . عفونت . علایم و نشانه های سرطان سینه . سرطان پروستات . سرطان پستان . سرطان تخمدان . سرطان تخمدان تست تشخیص OVA1 . سرطان سینه . سرطان کودکان درمان سرطان . سرطان و کنترل ذهن . سرطان و مصرف مایعات . سلامت . مایعات و سرطان .
 

اشتراک